Vyhledávání

PODĚKOVÁNÍ

srdce

PODĚKOVÁNÍ


V posledních dnech a týdnech jste nám darovali další roušky a jiné ochranné pomůcky. Děkujeme všem! 

Základní škola Svatopluka Čecha, Miluše Fikejzová, Šárka Švábová, Alena Bartheldyová, paní Dvořáková, paní Doležalová, paní Olivová, paní Hroušková, paní Švecová, Mateřská škola Vostelčice, Učiliště Chroustovice, skupina švadlenek ze skupiny Pomáhejme si na Ústeckoorlicku s koordinátorkou paní Kubasovou, Poliklinika Choceň, paní Pokorná, paní Hubková, paní Hrouzková, paní Vojvodíková, paní Vyčítalová.

Děkujeme Městu Choceň (a MAS NAD ORLICÍ), od kterých jsme převzali 25 obličejových štítů. Děkujeme panu starostovi za zajištění skvělých ochranných masek, které vyrábí ČVUT.

Děkujeme vysokomýtské firmě Iveco Czech Republic, a.s. za výborných 250 ks respirátorů a 100 ks roušek! Z firmy JHV Pardubice jsme v týdnu obdrželi bezvadné ochranné obličejové štíty!

Je fajn vědět, že jsme na jedné lodi. Ti, kdo šijí roušky, všichni, kdo pomáhají se sháněním ochranných prostředků a dezinfekce, i Pardubický kraj, i Město Choceň, i my v ZSP i ti, o které se staráme. To je dobrá stránka celé té těžké situace - to, že spojuje lidi.

DÍKY, ŽE NÁM POMÁHÁTE, VÁŽÍME SI TOHO!


 

 

Fotogalerie